Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie w murach szkoły wraz z rodzicami, dziadkami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyliśmy w dalszym etapie uroczystości. Dyrektor szkoły, pani Małgorzata Łechtańska, powitała serdecznie wszystkich zebranych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy rozpoczną i naukę, i pracę w naszej szkole: uczniów klasy pierwszej i nowych nauczycieli. W nowym roku szkolnym czeka nas wiele zmian związanych z wdrażaniem reformy edukacyjnej i o nich w skrócie mówiła pani dyrektor. Wiele ciepłych słów skierowali do uczniów Radni Rady Miasta Konina p. Sebastian Górecki i p. Marek Cieślak. Na zakończenie uczniowie przedstawili krótką część artystyczną poświęconą pamięci poległych w II wojnie światowej.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.