Niecodzienna lekcja wychowawcza w kl. IV

Quiz sportowy Bartka Pietrowskiego

{phocagallery view=category|categoryid=674|imageid=8788|float=left|pluginlink=1}Na ostatniej lekcji wychowawczej (23.03.2015r.) przygotowałem quiz sportowy. Udział w nim wzięli koleżanki i koledzy z mojej klasy. Pierwsza część nosiła tytuł ,,Zgadnij, kto to?”. Należało odgadnąć 10 zdjęć znanych piłkarzy (wśród nich był jeden siatkarz). Druga część to pytania dotyczące piłki nożnej. Do każdego pytania były trzy odpowiedzi do wyboru. Pytania dotyczyły głównie  klubu CKS ,,Sparta” Konin (w którym trenuję) oraz  reprezentacji Polski. Oto wyniki mojego quizu:


1. Maria i Gabriela Chojnackie – po 20 pkt. (była to maksymalna liczba punktów)
2. Natalia Rumin – 19 pkt.
3. Martyna Przybylska i Natalia Motacz – po 14 pkt.

4. Karolina Kubiak i Julia Wawrzyniak – po 13 pkt.
5. Aleksandra Miętkiewska – 9 pkt.
Gratuluję, dziękuję za udział i dobrą zabawę!

 Oprac. Bartosz Pietrowski