{phocagallery view=category|categoryid=373|imageid=4950|float=left|pluginlink=1}„Dziś te Jezusowe słowa kieruję do każdego i każdej z Was: Wypłyń na głębię! Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie i na nowo wypłyń na głębię! Odkryj głębię własnego ducha. Wnikaj w głębię świata. Przyjmij słowo Chrystusa, zaufaj Mu i podejmij swą życiową misję. Ludzie nowego wieku oczekują Twojego świadectwa. Nie bój się! Wypłyń na głębię! Jest przy Tobie Chrystus.”

                                        Jan Paweł II Lednica, dnia 2 czerwca 2001 r.

10 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z dziećmi z Przedszkola nr 14 przybliżyli postać błogosławionego Jana Pawła II, jego życiorys, myśli, prośby skierowane do nas.

Część literacką uatrakcyjniły piosenki i pieśni w wykonaniu szkolnego chóru. Papież to człowiek czystego serca, nadziei, szczerości. Dał nam przykład wiary, z której w pełni powinniśmy czerpać to, co i naszą wiarę umocni. Dlatego powtarzamy za nim „ Nie bój się, wypłyń na głębię… Jest przy Tobie Chrystus ”.  

                    Opr. Małgorzata Radke    

                  Zdj. Marlena Bartosik