{phocagallery view=category|categoryid=175|imageid=2451|float=left|pluginlink=1}Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji  we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej, Strażą Miejską oraz Wydziałem Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Koninie pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina i Komendanta Miejskiej Policji  w Koninie po raz czwarty zwrócili się do uczniów klas trzecich zapraszając ich do czynnego udziału w Turnieju „Najważniejsze bezpieczeństwo”.

Do naszych trzecioklasistów przybyli  policjanci, strażnik miejski i strażak,  aby w cyklu spotkań przybliżyć dzieciom zagadnienia zachowania bezpieczeństwa w różnych miejscach  i sytuacjach. Uczniowie klasy trzeciej mają  dwa tygodnie na przygotowanie się do Turnieju „Najważniejsze bezpieczeństwo”, w którym rywalizować będą z trzecioklasistami innych szkół konińskich umiejętnościami, wiedzą i sprawnością. Życzymy powodzenia!

Magdalena Maćkowiak