Rok szkolny 2015/2016

Ten rok szkolny przyniósł wiele sukcesów, niespodzianek i  zaskoczeń. Jedną z nich okazał się wybór najlepszego absolwenta.  Okazało się, że najlepszy absolwent jest podwójnie. Są to dwie dziewczynki Maria Prus i Amelia Staciwa. Zdolne, ambitne, zawsze  wzorowo przygotowane.  Brały udział w wielu konkursach międzyszkolnych, rejonowych, wojewódzkich.  Reprezentowały  szkołę w uroczystościach szkolnych.  Ich zaangażowanie w życie szkoły przeszło najśmielsze oczekiwania.  Kreatywność i zaradność mają we krwi. Dziewczyny!!!! Życzymy Wam wielu sukcesów. Rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania. Idźcie przez życie odważnie i realizujcie marzenia. Dziękujemy za wspaniałe chwile z Wami. POWODZENIA. !!!

Maria Prus

20160628 111755 001

Amelia Staciwa

20160627 121224

Rok szkolny 2014/2015

Tegorocznym najlepszym absolwentem naszej szkoły została Barbara Kraczyńska. Oprócz bardzo wysokich wyników w nauce odznacza się ona nienaganną kulturą osobistą. Basia zawsze sumiennie wypełnia wszystkie obowiązki, pracuje systematycznie i wytrwale. Jest bardzo dobrą organizatorką. Pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, pracowała na rzecz szkoły. Zawsze wyciągała  pomocną dłoń do wszystkich uczniów. Odnosiła się do wszystkich z szacunkiem. Brała udział  w różnych konkursach, gdzie odnosiła liczne sukcesy. Basi  i jej rodzicom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Kraczyńska

Basia absolwent

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014 dobiegł końca. Grono Pedagogiczne naszej szkoły wyłoniło najlepszego absolwenta mijającego roku szkolnego. Został nim Maciej Matela. Skromny, spokojny i sumienny uczeń klasy VI, który uzyskał najwyższe noty a zarazem najwyższą średnią wśród absolwentów, czyli 5,3. Sumiennie wypełniał obowiązki ucznia Szkoły Podstawowej. Godnie reprezentował szkołę w konkursach i olimpiadach. Zwinny i wysportowany odnosił sukcesy w zawodach sportowych. Zawsze wyciągnął pomocną dłoń do swoich rówieśników niosąc im pomoc w różnych sytuacjach. Macieju życzymy Tobie dalszych sukcesów. Idź odważnie przez życie, nabieraj doświadczeń i zdobywaj wiedzę. Rodzicom Maćka serdecznie gratulujemy życząc samych radości z edukacji syna.

Maciej Matela

matela-1

Rok szkolny 2012/2013

Tegorocznym najlepszym absolwentem szkoły jest Adam Naworski.Grono Pedagogiczne jednogłośnie wybrało tego ucznia, ponieważ oprócz bardzo wysokich wyników w nauce odznacza się on nienaganną kulturą osobistą. Jest chłopcem wypełniającym sumiennie swe obowiązki. Pełnił funkcję chorążego sztandaru Szkoły Podstawowej nr 11.Ma określony krąg zainteresowań, którym poświęca swój czas i stara się je rozwijać. Wielokrotnie uczestniczył w zawodach szachowych odnosząc sukcesy. Adam z szacunkiem odnosi się zarówno do rówieśników jak osób starszych.Adamowi życzymy dalszych sukcesów w gimnazjum.

Adam Naworski

Rok szkolny 2011/2012

Uczniem, który w roku szkolnym 2011/2012 osiągnął najwyższą średnią ocen (5,45) jest Hubert Fabiszak. Ten wysoki wynik w nauce to efekt systematycznej i wytrwałej pracy. Karierę swą rozpoczął w roku 2006 w klasie p. Magdaleny Maćkowiak, a po trzech latach jego wychowawcą została p. Mirosława Gabryszak. Już od najmłodszych lat przejawiał wszechstronne uzdolnienia, których rozwój kontynuował w klasach starszych. Wielokrotnie nagradzany w zawodach sportowych, był laureatem konkursów przedmiotowych. Godnie pełnił funkcję przewodniczącego szkoły. Hubert ma liczne zainteresowania, którym poświęca wiele czasu: pielęgnuje rzadkie okazy roślin, lubi jazdę na rowerze i grę w piłkę nożną. Jednak największą jego pasją jest wspinacza górska.

Hubertowi życzymy kolejnych sukcesów w dalszych etapach edukacji.

Hubert Fabiszak

hubert resize