{phocagallery view=category|categoryid=330|imageid=4430|float=left|pluginlink=1}Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Koninie – organizatora III Międzyszkolnego Konkursu „Mój przyjaciel Miś” klasa I –przystąpiła do wykonania prac plastycznych. Zgodnie z podanymi w regulaminie warunkami na dużych arkuszach bloku uczniowie wykonali ilustracje do wysłuchanego  fragmentu książki „Miś zwany Paddington” M. Bonda. Wyboru prac po etapie szkolnym dokonała komisja w składzie: p. E. Kubsik, p. M. Radke, p. M. Maćkowiak. Do etapu międzyszkolnego zostało zakwalifikowanych 10 prac. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogłoszenie wyników konkursu – 22.11.2011 na stronie internetowej SP 6 – www.konin.pl/sp6

Oprac. i zdjęcia Magdalena Maćkowiak

Zajrzyj: