{phocagallery view=category|categoryid=354|imageid=4741|float=left|pluginlink=1}7 grudnia klasa pierwsza i druga wybrały się do kina Helios na film „Renifer Niko ratuje brata”. Z zainteresowaniem obejrzały jak nieustraszony Niko powraca, aby uratować małego braciszka Riko i udowodnić światu, ze renifery mają miękkie serca i twarde charaktery!. Następnie pierwszaki udały się na kręgielnię, gdzie z zaangażowaniem i w wielkich emocjach zdobywały punkty zbijając kolejne kręgle. Przyjemności dnia zakończył pobyt na basenie. Panowie instruktorzy przygotowali niespodziankę: zamiast nauki pływania  zjazd w zjeżdżalni z efektami dźwiękowymi, świetlnymi i wodnymi, jacuzzi i zabawy w brodziku. Wszystkie atrakcje ufundowane zostały na mikołajki przez Rodziców, którym dziękujemy za prezent i opiekę.

Renifer Niko ratuje brataoficjalny zwiastun Pl – YouTube

Renifer Niko ratuje brata – piosenka świąteczna – www.youtube.com/watch?v=CXSnHAqVAIE

Opr. i zdj.:M. Maćkowiak