Mikołajki w klasie trzeciej

{phocagallery view=category|categoryid=602|imageid=7945|float=left|pluginlink=1}Och, jakie emocje towarzyszyły nam już od tygodnia! Podjęliśmy wspólną decyzję, aby mikołajkowe prezenty przygotować dla wylosowanej wcześniej koleżanki lub kolegi i jeszcze utrzymać w tajemnicy, kogo się wylosowało. A w piątek już od samego rana nie mogliśmy się doczekać wręczania prezentów. Złożyliśmy je wszystkie pod szkolną choinką, a nasi klasowi Mikołaje – Adaś i Dawid pełnili godnie jego rolę. I wreszcie doczekaliśmy się, każdy nas z radością i oczekiwaniem na miłą niespodziankę z niecierpliwością otwierał swój prezent. To była wspaniała chwila, a po niej radosne dzielenie się wrażeniami   i wspólna zabawa!

M.. Maćkowiak

Mikołajki w klasie drugiej

6 grudnia to bardzo ważna data dla każdego dziecka i … nie tylko. Ale kto jak nie dzieci najbardziej oczekują Mikołaja? Drugoklasiści rozpoczęli przygotowania do wizyty Mikołaja od ubierania klasowej choinki. A następnie z radością rozpakowywali prezenty mikołajkowe. Ile przy tym było emocji! Dziewczynki przystroiły się w elegancką biżuterię, a chłopcy rozpakowali karty piłkarskie i samochodziki, a potem to już był czas na wspólną zabawę.

M. Gostyńska