{phocagallery view=category|categoryid=187|imageid=2632|float=left|pluginlink=1}Mikołaj wędruje po świecie,

w swym worku prezentów ma moc…

Pomimo zapracowania szóstego grudnia dzieci z klasy I i II odwiedził Mikołaj. Na jego widok wszystkie buzie przybrały promienny uśmiech. Przyniósł ze sobą wiele różnych prezentów, które bardzo się podobały. Wspólnie z naszym gościem wysłuchaliśmy wierszy o „Kosmicznych mikołajkach” i serdecznie podziękowaliśmy za niespodziankę piosenką „Mikołajkowy dzień” i poprosiliśmy o odwiedziny w przyszłym roku.

                                                                                                                      Mariola Gostyńska

                                                                                                                    Małgorzata Zielińska