1 października na całym świecie i u nas w szkole obchodzony był Międzynarodowy Dzień Muzyki. Jest to święto, które jednoczy ludzi na całej kuli ziemskiej. Bo – każdy człowiek ma jakąś ulubioną melodię, którą śpiewa, słucha, a może nawet wygrywa. Słucha się wybitnych utworów napisanych przez wielkich artystów i wykonywanych przez uzdolnionych muzyków. Z okazji tego święta podczas przerw na korytarzu rozbrzmiewała z głośnika muzyka. Na podstawie ankiety, którą przeprowadziły członkinie redakcji „Jedenastka z Florkiem” została stworzona playlista. Uczniowie bardzo dobrze bawili się podczas tego wyjątkowego święta. Inicjatorkami Święta Muzyki w naszej szkole były panie: Joanna Olejnik i Marlena Bartosik.