Święto kreatywności, odwagi i zabawy!

{phocagallery view=category|categoryid=723|imageid=9394|float=left|pluginlink=1}To radosne święto zawitało do naszej szkoły po raz pierwszy. Uczniowie klas I – III „ubrani w kropki” obejrzeli film o Vashti, dzieląc się wrażeniami i uwagami. Wyobrażaliśmy sobie, jak czuła się dziewczynka na początku, stawiając pierwszą kropkę, a jak po wystawie swoich prac, kiedy rozmawiała z podziwiającym jej obrazki chłopcem. Podawaliśmy swoje pomysły na dokończenie rysunku, który przedstawiał jedną tajemniczą kropkę. Młodsze dzieci zawiesiły na drzewku swoje medale i znaczki. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i świetne stroje. Jednocześnie przypominamy o plebiscycie na najbardziej AKTYWNĄ KLASĘ!!!

Ewa Kubsik i Marlena Bartosik / opiekunki SU/