{phocagallery view=category|categoryid=697|imageid=9040|float=left|pluginlink=1}Każdy z nas lubi baśnie, opowieści , w których dobro zwycięża  zło.  W poniedziałek  do  zaczarowanego świata baśni najmłodszych uczniów naszej szkoły zaprosiły klasy: IV i  V inscenizując historię samotnej, źle traktowanej przez macochę i jej córki  dziewczyny. Kopciuszek to sympatyczna, dzielna i pracowita młoda osoba. Mimo, że jej życie nie było łatwe, wierzyła, że to się kiedyś zmieni.   I tak stało się i tym razem. W baśniach jak i w życiu należy wierzyć, że to co niemożliwe stanie się możliwym, a nasze marzenia mogą się spełnić.

Opr. M. Radke