{phocagallery view=category|categoryid=321|imageid=4307|float=left|pluginlink=1}25 października odbyło się w naszej szkole oficjalne otwarcie placu zabaw „ Radosna Szkoła”. Na otwarciu naszego placu gościliśmy Panią Kierownik Wydziału Oświaty Urszulę Miłosz- Michalkiewicz, Prezesa TPD Panią Krystynę Chowańską, dyrektora Przedszkola nr 14 w Koninie Panią Sławę Królikowską oraz Księdza Proboszcza parafii Sławomira Majdeckiego. Oficjalnie plac zabaw otworzyła pani Kierownik Urszula Miłosz – Michalkiewicz, pani Dyrektor Szkoły Dorota Silska oraz uczennica klasy VI b Aleksandra Borowiak. Po uroczystym przecięciu wstęgi ksiądz Sławomir Majdecki poświęcił nowy obiekt, aby wszystkim się dobrze na nim bawiło. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótką część artystyczną. Nie zabrakło piosenek, wierszy i okrzyków a oto niektóre z nich:

„ Za plac zabaw dziękujemy, miło bawić się będziemy”

                                                 „Nie chipsy i nie lody ale plac zabaw dla zdrowia i urody”

 

Opracowanie Joanna Kucal, zdj. Marlena Bartosik