{phocagallery view=category|categoryid=376|imageid=4994|float=left|pluginlink=1}WIOSNA PORA RADOSNA

Bo ważne jest, by pamiętać, że w każdym drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować…

21 marca został ogłoszony „Ogólnopolskim Dniem Talentów”, w związku z tym w naszej szkole- noszącej zaszczytny tytuł Szkoły Odkrywców Talentów- zorganizowaliśmy wiosenno-szkolny konkurs „MAM TALENT” pod hasłem Wiosna pora radosna.

Konkurs miał charakter przeglądu, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje szeroko pojęte umiejętności artystyczne. Obejrzeliśmy występy wokalne, taneczne, plastyczne, recytatorskie, sportowe i muzyczne, zarówno indywidualne jak i zespołowe. Konkurs wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów, którzy dzięki temu mogli zaprezentować na forum szkoły swoje talenty. Startowało ponad  dwudziestu uczniów naszej szkoły.Poziom był wyrównany i jury miało twardy orzech do zgryzienia, więc podjęło decyzję, by wszyscy uczestnicy otrzymali ogromne brawa i słodką niespodziankę oraz tytuł: Wszyscy macie talent!. Całość odbyła się przy gorącym aplauzie roześmianej i rozbawionej publiczności, wśród której byli również rodzice. Z opinii dzieci wynika, że spędziły ten dzień miło, wesoło i pouczająco. Impreza będzie miała swoją kontynuację w latach następnych, ponieważ konkurs ten to świetny sposób, aby zaktywizować uczniów do rozwijania swoich zainteresowań oraz prezentowania ich na forum szkoły. Zachęcamy do szlifowania swoich umiejętności oraz do nabycia odwagi, by się nimi z nami podzielić. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!. Imprezę zorganizowały p. Magdalena Maćkowiak i p. Mariola Gostyńska, a o nagłośnienie zatroszczył się p. G. Grzeszkiewicz. Prowadzącymi tegoroczny konkurs były uczennice klasy V- Marta Śliwowska i Marta Smółka.

 

Opr. M. Maćkowiak, zdj. M. Gostyńska