{phocagallery view=category|categoryid=394|imageid=5187|float=left|pluginlink=1}W sobotę 18 maja 2013r. odbyła się Majówka na Osiedlu Łężyn. Impreza przygotowana była przez Miasto Konin przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 11 i Przedszkolem nr 14 w Koninie. Uczestników gorąco powitał Prezydent miasta Konina Pan Józef Nowicki, który życzył wszystkim dobrej zabawy.

Najpierw na scenie zaprezentowała się schola parafialna prowadzona przez ks. proboszcza Sławomira Majdeckiego. Kolejne występy były udziałem przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Wszyscy, którzy ten dzień zechcieli spędzić z nami z pewnością nie nudzili się oglądając artystów.

Dla najmłodszych niezwykłą frajdą były dmuchane zamki, przejażdżka konna, a dla dorosłych zabawa taneczna.

OPRACOWANIE:

Małgorzata Radke