{phocagallery view=category|categoryid=964|imageid=12537|float=left|pluginlink=1}28 listopada 2018r. w klasie pierwszej odbyła się lekcja otwarta, na którą licznie przybyli goście-obserwatorzy – rodzice i bliscy krewni uczniów oraz nauczyciele szkoły. Lekcja miała na celu doskonalenie umiejętności liczenia w poznanym zakresie liczbowym, rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań tekstowych, doskonalenie umiejętności współpracy w grupie oraz rozwijanie wyobraźni dzieci. Dzieci z zaangażowaniem pracowały przy stolikach w grupach wykonując zadania, które związane były z treścią opowiadanej przez nauczyciela bajki o królewnie. Na koniec dokonały samooceny lekcji wyrażając swoja opinię o wspólnej pracy. Zdecydowanej większości uczniów taka forma lekcji podobała się, a rodzice na zakończenie nagrodzili swoje pociechy brawami! Lecje przygotowały i prowadziły panie Magdalena Maćkowiak i Magdalena Cyferkowska.