{phocagallery view=category|categoryid=818|imageid=10733|float=left|pluginlink=1}11 stycznia 2016r.  odbyła się lekcja otwarta z wychowania fizycznego i edukacji matematycznej dla rodziców, dziadków i nauczycieli z naszej placówki.  Zajęcia miały na celu pokazanie, jak ważna jest nauka poprzez zabawę i ruch. Uczniowie pracowali bardzo sprawnie. Dobre tempo pracy pomogło zrealizować założone cele i zdobyć wymagane umiejętności: rozumienie pojęć matematycznych, stosowanie liczebników głównych oraz porządkowych, dodawanie, odejmowanie. Dzieci bawiąc się zdobyły doświadczenie, logiczne myślenie, pamięć i koncentrację uwagi oraz poprawiły swoją sprawność fizyczną. Wszystkie dzieci były zaangażowane w tok lekcji i chętnie podejmowały kolejne wyzwania. Lekcję prowadzili:  Joanna Mączka- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz Dariusz Rachubiński- nauczyciel wychowania fizycznego.

Opr. J. Mączka