{phocagallery view=category|categoryid=914|imageid=11925|float=left|pluginlink=1}29 września w naszej szkole odbyła się już trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, którego organizatorami są p. Ewa Kubsik ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie i p. Ewa Wojciechowska z Zespołu Szkół nr 1 w Koninie.

33 uczniów  z 12 szkół podstawowych (SP6, SP9, SP11, SP12, SP15, ZS nr 1, SP Licheń Stary, ZSP  w Budzisławiu Kościelnym, SP w Żdżarach, SP Ślesin, SP w Kucharach Kościelnych, SP w Żychlinie) miało okazje sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii, geografii, kultury  i tradycji Wielkiej Brytanii Pracą komisji konkursowej kierowała p. Justyna Ziomek z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Naszą szkołę reprezentowały Maria i Gabriela Chojnackie.  Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za przyjęcie zaproszenia na konkurs.

Oto nagrodzeni:

I MIEJSCE – Rodi Younes – SP 6 w Koninie

II MIEJSCE – Amelia Nowak – ZS w Ślesinie

III MIEJSCE – Bartosz Biernacki i Jakub But – SP 6 w Koninie