{phocagallery view=category|categoryid=73|imageid=1000|float=left|pluginlink=1}Świetne występy Huberta Fabiszaka i Kamila Śmietańskiego

17 marca 2011r. odbył się konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Nasza szkoła reprezentowana była przez Huberta Fabiszaka (kl. V) i Kamila Śmietańskiego (kl.IVa), których przygotowywała pani Ewa Kapela. Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywnego zdobywania wiedzy na temat krajów, w których język angielski jest językiem oficjalnym oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych narodów oraz odmiennych zwyczajów. Chłopcy sprawdzili swoją wiedzę teoretyczną podczas testu pisemnego, oraz praktyczną w czasie prezentacji (w j. ang.) wybranej atrakcji turystycznej. Mogliśmy także podziwiać ich wspaniałe stroje i plakaty przygotowane na potrzeby konkursu. Gratulujemy występu i czekamy na kolejne sukcesy!

oprac. mgr Ewa Kapela