Obrazek przedstawia grupę dzieci, ubranych na czerwoną, śpiewających polskie kolędy
smart

17.12.2021r., tj. piątek, i to właśnie w tym dniu odbyła się prezentacja przygotowanych przez klasy I -VIII kolęd, piosenek świątecznych, na znak podtrzymywania tradycji bożonarodzeniowych, jakimi są min. śpiewanie kolęd, podkreślanie rangi Świąt Bożego Narodzenia jako symboliki narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa. Jury w składzie: p. Małgorzata Kaczorowska, Agnieszka Czechowska, p. Magdalena Cyferkowska, p. Emilia Broniszewska i Przewodnicząca SU Laura Janiszewska w trakcie dwóch pierwszych godzin lekcyjnych miały nie lada orzech do zgryzienia…przy braku prądu, przygotowane „na wszystko” oceniały kolejne występy uczestników konkursu. Każda z ośmiu klas przygotowała co najmniej dwie zwrotki i odśpiewała najpiękniej jak potrafi wybraną kolędę/ piosenkę mając w myślach znaczenie symboliki świąt i sens przesłania. Warto zaznaczyć, że pięknemu odśpiewaniu towarzyszyły misternie wykonane stroje, niekiedy zaskakujące detalami, podniosły nastrój, jaki zbudował zespół klasowy oraz zaangażowanie, jakie włożyły dzieci w przygotowanie się do tego jakże ważnego dla nich wydarzenia. Dziękujemy pięknie Wszystkim Uczniom biorącym udział w konkursie. Jesteśmy pełni uznania dla entuzjazmu i radości, jaką okazaliście się w trakcie prezentacji.