{phocagallery view=category|categoryid=139|imageid=1812|float=left|pluginlink=1}Najlepsi wśród najmłodszych!

W październiku uczniowie klas II – IV wzięli udział w konkursie anglojęzycznym

pt. MY FAMILY AND ME, w którym mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczno – językowe wykonując album o swojej rodzinie. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań językiem angielskim wśród uczniów młodszych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych i językowych. Oceniano poprawność i bogactwo językowe oraz estetykę pracy. Oto laureaci konkursu:

·         Dawid Krzyżak – kl. II

·         Julia Sapalska – kl. II

·         Julia Pietrowska – kl. II

·         Franciszek Dymek – kl. III

·         Dominik Banaszak – kl. III

·         Basia Kraczyńska – kl. III

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za zaangażowanie i swój wkład pracy. Liczę na Waszą obecność w kolejnych konkursach językowych. Zapraszam do obejrzenia prac na wystawce szkolnej!

oprac. Ewa Kubsik