dyplomDS

 

KONIŃSKI ROK JANA PAWŁA II

Podziękowanie za zorganizowanie uroczystości.

 

Pani Dyrektor Dorota Silska odebrała z rąk Zastępcy Kierownika Wydziału Oświaty w Koninie oraz od Wikariusza Biskupiego serdeczne podziękowania za dar serca i osobiste zaangażowanie   w organizację uroczystości upamiętniających osobę i dzieło Świętego Jana Pawła II- Wielkiego. Przypominamy, iż dnia 7 listopada 2014r. w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego odbyło się uroczyste zakończenie Konińskiego Roku Jana Pawła II pod patronatem Prezydenta Miasta Konina. W ramach tych obchodów dnia 11 maja 2014r. w kościele pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie odbył się  koncert  dziękczynny „Jan Paweł II – Człowiek, który zmienił świat”. Organizatorami  byli : Proboszcz –  ks. Sławomir Majdecki, Dyrektor Przedszkola nr 14 w Koninie- Pani Sława Królikowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie- Pani Dorota Silska.Uroczystość była wspólnym przedsięwzięciem, podczas której wystąpiły nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli- dyrektorzy, przedstawiciele grona pedagogicznego i rodziców. Licznie przybyli goście i mieszkańcy osiedla mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w poetycko- muzycznym koncercie przypominającym sylwetkę Ojca Świętego. Koncert był przygotowany na wysokim poziomie i cieszył się dużym uznaniem.

         Oprac. Agnieszka Czechowska, Ewa Kubsik