{phocagallery view=category|categoryid=113|imageid=1457|float=left|pluginlink=1}„Najpiękniejsze są dni, których nie znamy. Najpiękniejsze są dni, które przed nami.”

15 czerwca 2011r. uczniowie klasy VI razem ze swoim wychowawcą, panią Joanną Kucal, przygotowali uroczystość z okazji zakończenia nauki w szkole podstawowej. W uroczystości wzięła udział pani dyrektor, Alina Zimna, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pożegnanie rozpoczęło się od przekazania sztandaru szkolnego młodszym kolegom, a następnie odśpiewaniem hymnu państwowego i szkolnego. Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów podsumowując ich sześcioletnią edukację. Była okazja do wspomnień, wzruszeń, wspólnie przeżytych chwil. Podziękowano nauczycielom za wkład wniesiony w przekazywaniu wiedzy,  oraz rodzicom za wkład wychowawczy. Po uroczystości oficjalnej nadszedł czas na zabawę i tańce.

oprac. mgr Ewa Kapela