Kolęduje Tobie moje serce – 21 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Wieczór kolęd. Myślą przewodnią spotkania była wszechobecna miłość, która jest najpiękniejszym uczuciem i dzięki której świat staje się coraz lepszy. Najpierw wysłuchaliśmy kolęd i pastorałek w wykonaniu scholi działającej przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie. Następnie przygotowane przez siebie kolędy prezentowali uczniowie poszczególnych klas. Na scenie nie zabrakło Maryi, Józefa, aniołków, pasterzy i królów. Występujący zostali nagrodzeni brawami od licznie zgromadzonej publiczności. Wieczór ten był pierwszym tego rodzaju, ale wszyscy mają nadzieję, że przejdzie do tradycji szkoły. Dziękujemy ks. Sławomirowi Majdeckiemu, scholi, naszym absolwentom, że zaszczycili nas swoją obecnością. Do galerii zdjęć zapraszamy na nasz portal społecznościowy i do like like22 Opr. A. Czechowska

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.