Dzień Babci i Dziadka – „Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba. Babcia, mama, wnuczka inaczej się nie da. Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele, Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele” Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 stycznia – wtedy swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. W naszej szkole uroczystości z okazji tych świąt są tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Spotkanie z Babciami i Dziadkami przygotowały klasy I, II i III. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie recytując wiersze, śpiewając piosenki i układy taneczne. Dziadkowie otrzymali od swoich wnuków własnoręcznie wykonane upominki, a słodki poczęstunek był miłym dodatkiem takiego spotkania. Więcej zdjeć na profilu społecznościowym fb.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.