{phocagallery view=category|categoryid=959|imageid=12438|float=left|pluginlink=1}20 listopada 2018r. do klasy pierwszej zawitała  Klinika Pluszowego Misia.  Celem spotkania było ukazanie dzieciom wartości zdrowia jako potencjału, którym dysponują, kształtowanie postaw i nawyków wobec zabiegów zdrowotnych pozwalających chronić zdrowie oraz  wyposażenie dzieci w podstawowe wiadomości dotyczące zdrowia, zapoznanie z tym, co sprzyja i co zagraża zdrowiu. Dzieci miały okazję poznać pracę lekarzy różnych specjalności oraz pracę pielęgniarek i ratowników medycznych. Samodzielnie wykonane badania, opatrywanie ran czy podłączenie kroplówki dało wiele radości i jednocześnie przekonało dzieci o konieczności korzystania z opieki zdrowotnej i opanowywania lęku przed zabiegami leczniczymi. Dziękujemy za wspaniałą edukację poprzez zabawę!