{phocagallery view=category|categoryid=282|imageid=3800|float=left|pluginlink=1}„SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”

6 czerwca uczniowie klasy 4, 5b oraz 6 uczestniczyli  na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w imprezie rekreacyjno –sportowej Międzyszkolny Maraton Sportowy- „Szkoła bez przemocy”. Była to już VI Edycja Ogólnopolskiego Programu Społecznego. W tym roku organizowana była pod hasłem „Kibicuję fair play”. Imprezie towarzyszyła dobra zabawa z klaunami Rubhertem i Riko.  Dzieci startowały w konkurencjach sportowych tj: sztafeta rowerowa, skoki w worku, przeciąganie liny w której zajęliśmy I miejsce oraz puchar. Drugi  przyznany został nam za strefę kibica.

Opracowanie Joanna Kucal

Zdjęcia Ewa Kubsik

youtobe_resize Kliknijcie i obejrzyjcie filmik. Tak się bawi SP11 !!!Smile

youtobe_resize Kliknijcie ten filmik i zobaczcie wspólna zabawę. Tylko my tak się bawiliśmy!!!Wink