{phocagallery view=category|categoryid=564|imageid=7383|float=left|pluginlink=1}Dzień 28 października 2014r.wszyscy zapamiętamy ponieważ do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 im. Floriana Marciniaka uroczyście przyjęto pierwszoklasistów.

Uroczystą atmosferę podkreślili swoją obecnością bardzo ważni goście:
Prezydent Józef Nowicki, jak również: radny- Kamil Szadkowski, prezes zarządu TPD -Krystyna Chowańska, dyrektor Gimnazjum nr 4- Maria Polanowska oraz Przedszkola nr 14- Sława Królikowska, proboszcz miejscowej parafii- ksiądz Sławomir Majdecki. Wychowawczyni Małgorzata Zielińska, wraz z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnego przygotowała bardzo atrakcyjny program. Uczniowie mieli okazję pochwalić się talentami wokalnymi i recytatorskimi przed licznie zgromadzoną publicznością: gronem pedagogicznym, kolegami ze starszych klas, rodzicami i dziadkami. Aktu uroczystego pasowania „ zaczarowanym ołówkiem” dokonali Dyrektor szkoły Dorota Silska i Prezydent Józef Nowicki. Pierwszoklasiści z radością i dumą przyjęli życzenia i upominki od starszych kolegów, rodziców, a także gości. Bardzo ważną rolę w przygotowaniu uroczystości odegrali rodzice. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie przygotowali niespodziankę dla gości: Pan Prezydent Józef Nowicki, Dyrektor Przedszkola p. Sława Królikowska
oraz Radny Kamil Szadkowskiprzez chwilę musieli wcielić się w rolę uczniów. Wszyscy świetnie bawili się rozwiązując zadania i wykonując rysunki. Każdy z nas kiedyś chodził do szkoły i był uczniem czasem warto wrócić do tych miłych wspomnień!

Życzymy najmłodszym, aby każdy dzień spędzony w szkole był tak radosny jak Dzień Ślubowania.