{phocagallery view=category|categoryid=64|imageid=871|float=left|pluginlink=1}22 grudnia, w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus, odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Czechowskiej, Małgorzaty Zielińskiej i pana Grzegorza Grzeszkiewicza. Podczas występu uczniowie po raz kolejny przybliżyli wszystkim to, co przeżyła Maryja z Józefem w czasie narodzin Syna Bożego. Zgromadzeni goście mogli posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klasy III, IV, V i VI. Na zakończenie, dyrektor szkoły, pani Alina Zimna, złożyła przybyłym gościom, uczniom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.

oprac. mgr Ewa Kapela