{phocagallery view=category|categoryid=362|imageid=4858|float=left|pluginlink=1}Okres Bożego Narodzenia to czas nie tylko radosnego świętowania, ale także czas przedstawień  ukazujących wydarzenia z Betlejem. Podtrzymując piękną tradycję naszej szkoły, w dniu 6 stycznia 2013 roku  wystawiliśmy w kościele Jasełka. Było to wydarzenie wyjątkowe pod względem religijnym i artystycznym. W biblijne postacie wcieli się uczniowie z klasy: piątej, trzeciej, drugiej i pierwszej. Aktorzy wspaniale i z wielkim zaangażowaniem przedstawili nam historię Narodzenia Pańskiego. Głównym przesłaniem tegorocznych Jasełek było wskazanie, że miłość zawsze zwycięża i powinnyśmy żyć tak, aby nigdy nie zabrakło miejsca dla Chrystusa w naszych sercach. Występ został nagrodzony gromkimi brawami od licznie zgromadzonej publiczności. Na koniec ks. Sławomir Majdecki podziękował małym artystom, ich rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowali uroczystość.

Opracowanie i zdjęcia: A.  Czechowska

M. Zielińska