{phocagallery view=category|categoryid=19|imageid=190|float=left|pluginlink=1}

Dzień jedyny w roku…

22 grudnia w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie odbyły się Jasełka przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły: mgr Agnieszkę Czechowską, mgr Małgorzatę Zielińską i mgr Grzegorza Grzeszkiewicza. Uroczystość miała na celu przybliżenie uczniom i społeczności lokalnej tradycji i zwyczajów obchodzonych podczas świąt Bożego Narodzenia, pogłębienie uczuć religijnych i patriotycznych a także poznanie treści i melodii kolęd i pastorałek poświęconych tej tematyce. Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością radni miasta Konina w osobach pana Jana Sidora i pana Marka Cieślaka oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu pan Wiesław Wanjas.
Z okazji zbliżających się świąt życzymy wszystkim zdrowia, wiary i pogody ducha oraz dużo szczęścia  w nadchodzącym roku!