{phocagallery view=category|categoryid=371|imageid=4931|float=left|pluginlink=1}„Nowoczesna Edukacja” to hasło tegorocznego IX Konińskiego Forum Oświatowego, które w dniu 23 marca 2013 roku zorganizował Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie we współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

 

Nasza szkoła dumnie prezentowała się wśród 60 placówek oświatowych biorących udział w Forum. Tego dnia byliśmy do dyspozycji wszystkich zainteresowanych rodziców i uczniów. W trakcie spotkania zostały wręczone nagrody laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych w bieżącym roku szkolnym przez MODN. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie: Kamil Śmietański, Filip Kazimierczak, Rafał Marciniak. Czas umilały liczne występy. Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że jesteśmy dobrą szkołą, ale z przyjemnością wysłuchaliśmy piosenki w wykonaniu Marysi Rado „ Jedenastka jest the best…”

                                                                                        opr. Małgorzata Radke zdj. Grzegorz Grzeszkiewicz