{phocagallery view=category|categoryid=580|imageid=7625|float=left|pluginlink=1}W minionym tygodniu w naszej szkole odbyła się prawdziwa ” uczta słowa”.

Uczniowie klas IV i V wprowadzili nas w jesienny nastrój, ale nie ten smutny i ponury, ale raczej mieniący się przepięknymi barwami. Wysłuchaliśmy wielu ciekawych interpretacji wierszy. Zaskoczył nas dobór repertuaru, bardzo dojrzały i przemyślany.Jury, w skład którego weszli nauczyciele: p.M.Maćkowiak, p.M.Bartosik, p.M.Radke oraz uczniowie: M.Chojnacka, G.Chojnacka, B.Pietrowski, N.Rumin, K.Budzińaski przyznało nagrody:

Kl.4

I m.- Martyna Przybylska

II m. Oskar Pilarek

III m. Aleksandra Miętkiewska

Kl.5

I m. Anna Adamczewska

II m. Paulina Kieler

II Im.Lea Ślusarek

Oprócz nagród wyróżnienia otrzymały: Urszula Woźniak i Julia Pietrowska.

Nowością tegorocznej edycji konkursu było przyznanie nagrody publiczności. Otrzymała ją Martyna Przybylska.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy !