Zdjęcie przedstawia uczniów klasy III, którzy w oczekiwaniu na pizzę tańczą i bawią się na parkiecie.

Tak dzisiejsze popołudnie spędzili nasi trzecioklasiści uczestnicząc w zajęciach językowych prowadzonych w ramach świetlicy środowiskowej Stowarzyszenia „Młodzi Aktywni”. Z dużym zaangażowaniem powtarzali słówka związane z uczuciami i emocjami, rozwiązywali quizy w aplikacji kahoot i brali udział w ćwiczeniach komunikacyjnych. Zwieńczeniem językowych zmagań uczniów było wyjście do pizzerii.

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów rozwiązujących interaktywną krzyżówkę w języku angielskim.
Zdjęcie przedstawia uczennicę klasy III rozwiązującą krzyżówkę językową.
Zdjęcie przedstawia ucznia klasy III układającego wyraz z rozsypanki literowej.
Zdjęcie przedstawia trzecioklasistów po rozwiązaniu quizu w aplikacji Kahoot.
Zdjęcie przedstawia uczniów jedzących pizzę w pizzerii ANGELA.