Fotografia przedstawia trójkę dzieci trzymających przed oczami smartfony.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ OD TECHNOLOGII CYFROWYCH (KOMPUTERA, TELEFONU)

Leczenie opłaca Narodowy Fundusz Zdrowia

Do poradni nie jest wymagane skierowanie

Poradnia jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży do ukończenia szkoły ponadpodstawowej, pod warunkiem kontynuowania nauki.

Zgłosić się może każdy, kto odczuwa potrzebę porady lekarza psychiatry, psychoterapeuty, psychologa.

Jeżeli Twoje dziecko, nastolatek:

•   poświęca wiele godzin dziennie na korzystanie z komputera, telefonu;
  •   korzystanie z Internetu jest dla niego ważniejsze niż zainteresowania,nauka, bezpośrednie kontakty z rówieśnikami i rodziną;
  •   zaniedbuje swoje ważne obowiązki poświęcając czas głównie na gry internetowe;
  •   reaguje złością, rozdrażnieniem, smutkiem gdy ktoś przeszkadza mu w korzystaniu z Internetu;
  •   okłamuje innych co do ilości czasu spędzonego w Internecie;
  •   korzysta z Internetu pomimo strat w różnych obszarach życia (rodzina,rówieśnicy, szkoła, zdrowie, samopoczucie);
  •   nie kontroluje czasu spędzonego w Internecie;
  •   jest przygnębiony, nerwowy gdy nie może korzystać z Internetu;
  •   „zarywa” noce by korzystać z Internetu;Jesteśmy dla Ciebie. Możemy Ci pomóc. Czekamy na Ciebie.

W poradni pracują wysokiej klasy specjaliści psychiatrii, psychoterapii i psychologii.

Wiemy, że życie rodzinne często bywa dość skomplikowane. Rodzice sami doświadczają trudnych problemów, takich jak depresje, lęki, uzależnienia, rozpad rodziny, problemy z pracą, z pieniędzmi, przeciążenie obowiązkami czy epidemią. Zwykle jest tak, że aby pomóc swojemu dziecku należy wcześniej zadbać o siebie.

Dlatego w naszej Przychodni, niezależnie od porad dla dzieci i młodzieży psychiatrzy, psychoterapeuci, psychoterapeuci uzależnień udzielają porad w ramach NFZ dla osób dorosłych.

Psychoterapia, to szansa na lepszą jakość życia i dobrostan psychiczny całej rodziny.

Zapewniamy pełną dyskrecję i tajemnicę. ZAPRASZAMY

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ OD TECHNOLOGII CYFROWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Centrum Medyczne Multimed Tadeusz Jucyk Spółka Jawna ul. Wojska Polskiego 33 (naprzeciwko giełdy/stadionu) 62-500 Konin

Rejestracja:

osobista lub telefoniczna czynna: poniedziałek – piątek 700– 1930 sobota 700– 1530

Tel. 63 243 67 67 lub 63 244 43 95 www.multimed24.pl