{phocagallery view=category|categoryid=115|imageid=1510|float=left|pluginlink=1}

Uroczyste otwarcie nowego budynku szkoły

5 września 2011r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012 i oddanie nowego budynku szkoły. Na uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością władze miasta Konina w osobach: z-ca Prezydenta Miasta Konina pan Marek Waszkowiak, posłowie  na Sejm Tomasz Nowak i Elżbieta Streker – Dembińska, przewodniczący Rady Miasta Konina pan Wiesław Steinke. Wśród gości byli także radni miasta Konina, inspektorzy Urzędu Miasta w Koninie. Naszymi gośćmi byli również dyrektorzy konińskich szkół, przedszkoli oraz instytucji z którymi współpracuje nasza szkoła. Nie zabrakło także nauczycieli, uczniów, rodziców i mieszkańców naszego osiedla. Uczniowie naszej szkoły pod okiem nauczycieli wykonali część artystyczną. Były piosenki, tańce, wiersze oraz gra na instrumentach.

                Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za przybycie na uroczystość oraz za zaangażowanie się w przygotowanie całości imprezy.         

Marlena Bartosik

Zdj. Ewa Kapela