{phocagallery view=category|categoryid=399|imageid=5265|float=left|pluginlink=1}W dniu 6 czerwca nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw miasta Konina w Palancie Chłopców. Na zawody tak jak w dniu poprzednim stawiło się 9 szkół podstawowych. Nasi chłopcy pierwszy mecz wygrali ze Szkołą Podstawową nr 9, wynikiem 59:4.

Kolejny pojedynek stoczyli ze Szkołą Podstawową nr 5 wygrywając 31:24. Półfinał ze Szkołą nr 8 zakończył się remisem. W dogrywce niestety lepsza okazała się ósemka. Po zaciętym finale ze Szkołą Podstawową nr 3 przegraliśmy tylko dwoma punktami 22:24. Naszą drużynę reprezentowali: uczniowie klasy IV: Franek Dymek, Mateusz Woźniak, Adrian Dopierała, Krystian Majkowski, Marek Wojtasik oraz Dominik Banaszak. Klasa V: Kacper Kraczyński, Dominik Trzaskowski, Jan Prus, Hubert Wiśniewski, Damian Hybiak oraz Ery Oksiak- kapitan zespołu.

Opracowanie:

Joanna Kucal