{phocagallery view=category|categoryid=331|imageid=4447|float=left|pluginlink=1}W czwartek 8 listopada w naszej szkole  odbył się II Szkolny Konkurs Recytatorski „Jesienna zaduma” .  Uczniowie klas IV- VI przygotowali piękne wiersze o tematyce jesiennej.  Poziom konkursu był zróżnicowany, nie zabrakło ciekawych interpretacji  wierszy. Uczniowie wykazali się umiejętnością  samodzielnego doboru wierszy. Recytatorów oceniało jury, w skład którego weszli:  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej pani Magdalena Maćkowiak, pedagog szkolny – pani Małgorzata Kaczorowska, rodzic – pani Katarzyna Nowak, uczeń klasy VIb – Marcin Brzeziński.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Michalina Nowak z kl. VIb

II miejsce – Dominik Banaszak z kl. IV

III miejsce – Otylia Zajbel  z kl. V.

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Orzechowicz  z kl. IV

Krystian Majkowski  z kl. IV.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Konkurs zorganizowała nauczycielka języka polskiego Małgorzata Radke.Smile