{phocagallery view=category|categoryid=307|imageid=4119|float=left|pluginlink=1}Świetna zabawa, wspaniałe nagrody i pyszne kiełbaski…

W naszej szkole 11.10.2012 odbył się II Rodzinny Piknik Jesienny. Wspaniała pogoda nam w tym roku dopisała. Na pikniku nie zabrakło konkursów plastycznych tj. malowanie dyni, namalowanie plakatu pt. „Jesień”. Były konkursy sportowe: przeciąganie liny adresowany do rodziców, sadzenie ziemniaków dla naszych uczniów. Wspólnie bawiliśmy się z Harcerzami z 10 DH „Czarne Stopy”, którzy przeprowadzili pląsy dla rodziców i dzieci. Nagrodami były wyjazdy na basen, do kręgielni oraz na ścianę wspinaczkową. Czas umilały nam wokalistki ze szkolnego zespołu wokalnego: Marysia, Gabrysia,  Julia, Ada, Wiktoria. Wystąpiła także grupa aerobiku i zaprezentowała swoje umiejętności. Na grillach nie zabrakło kiełbasek a na wspólnym stole pojawiły się sałatki, koreczki, kanapki, konfitury, dania z ziemniaków i przepyszne ciasto. Organizatorami Pikniku były panie Małgorzata Zielińska oraz Mirosława Gabryszak wraz z Rodzicami z klasy II. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wspólną zabawę podczas Pikniku. Do zobaczenia za rok!!!Wink