Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły W środę 6 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie. Po uroczystym otwarciu Turnieju przez Panią Dyrektor – p. Małgorzatę Łechtańską, która powitała zawodników i publiczność, przyszedł czas na piłkarskie rozgrywki. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn z klas 3 – 7. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Po fazie grupowej odbyły się półfinały i finał. Po kilku godzinach rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju. Nagrody dla uczestników zostaną wręczone podczas spotkania wigilijnego, które odbędzie się 20 grudnia w naszej szkole. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy a zawodnicy zwycięskiej drużyny puchary. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i sportową rywalizację a p. Markowi Cieślakowi – Radnemu Miasta Konina dziękujemy za wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju. Wyniki: 1 miejsce : 1. Kamil Budziński – klasa 7 2. Bartosz Pietrowski – klasa 7 2 miejsce: 1. Adam Staciwa – klasa 6 2. Michał Kąkolewski – klasa 6 3 miejsce : 1. Konstanty Olejnik – klasa 5 2. Igor Sapalski – klasa 5 4 miejsce: 1. Oliver Zbyszewski – klasa 4 2. Mikołaj Kieler – klasa 4.