{phocagallery view=category|categoryid=397|imageid=5240|float=left|pluginlink=1}W dniu 5 czerwca nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw miasta Konina w Palancie Dziewcząt. Na zawody stawiło się 9 szkół podstawowych. Nasze dziewczynki pierwszy mecz wygrały ze Szkołą Podstawową nr 5, wynikiem 43:7.

 

Kolejny pojedynek stoczy ze Szkołą Podstawową nr 4 wygrywając 48:9. Półfinał ze Szkołą nr 3 również zakończył się na naszą korzyść wynikiem 31:24. W finale ulegliśmy tylko Szkole Podstawowej nr 8. Naszą drużynę reprezentowały: uczennice klasy IV: Basia Kraczyńska, Pauliną Nowak, Alicja Kanecka, Wiktoria Krzyżak, Julia Orzechowicz oraz Dominika Kuczaj. Klasa V: Aleksandra Kowalczyk, Otylia Zajbel, Marta Smółka, Karina Dębowska, Klaudia Cieslak, oraz najlepiej punktująca Marta Śliwińska- kapitan zespołu.

Opracowanie: Joanna Kucal