{phocagallery view=category|categoryid=9|imageid=60|float=left|pluginlink=1}

30 października 2009r. obchodziliśmy święto HALLOWEEN. Z tej okazji uczniowie klasy IV (Kinga Woźniak, Wiktoria Kaliszewska, Martyna Dopierała, Klaudia Chojnacka, Weronika Chorzewska, Krzysztof Zimny, Hubert Fabiszak) i klasy VI (Marta Dębowska, Eryk Wadyl, Dawid Śmietański) zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności w przedstawieniu pt. „DUCHY SZKOŁY” przygotowanym przez mgr Ewę Kapelę – nauczyciela języka angielskiego. Halloweenowe przedstawienie nie mogło obyć się bez konkursu bobbing for apple czyli łowienia jabłek zębami przy zasłoniętych oczach. Dużą popularnością cieszył się także piernikowy konkurs polegający na zjedzeniu pierników zawieszonych na sznurkach bez pomocy rąk. Wszyscy bawili się wspaniale a całemu przedstawieniu uroku dodały kolorowe i bardzo oryginalne przebrania dzieci.