{phocagallery view=category|categoryid=451|imageid=5782|float=left|pluginlink=1}3 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Grudniowe opowieści”. Najmłodsze dzieci naszej szkoły miały zaszczyt gościć Zastępcę Prezydenta Miasta Konina p. Sławomira Lorka i wysłuchać przedstawionego w jego interpretacji opowiadania ”Pracowity dzień Świętego Mikołaja”. Zainspirowane wysłuchanym tekstem opowiadały o swoich marzeniach i oczekiwaniu na Mikołaja. Następnie wykonywały ozdoby świąteczne z przygotowanej przez rodziców masy solnej. Pan Prezydent aktywnie włączył się we wspólną zabawę. Rodzicom uczniów klasy pierwszej dziękujemy za przygotowanie dekoracji, słodkiego poczęstunku i pomysłu na zajęcia plastyczne.

Opr. M.Maćkowiak, zdj. Mirella Tomczak

Grudniowe opowieści na www.konin.pl