{phocagallery view=category|categoryid=456|imageid=5873|float=left|pluginlink=1}Drugie spotkanie z cyklu „Grudniowe opowieści” miało miejsce 9 grudnia. Tym razem czytała nam Radna Miasta Konina p. Urszula Maciaszek – Przyjaciel naszej szkoły. Ciepłym, pełnym ekspresji głosem przedstawiła „Przygody małej choinki”, a później wykonała z nami choinki z odrysowanych na papierze rąk. Za współpracę, zaangażowanie nas do wielu działań odbywających się na terenie miasta p. Ula otrzymała z rąk p. Dyrektor szczególne podziękowanie, a od dzieci i rodziców upominek wraz z życzeniami świątecznymi. Rodzicom uczniów klasy drugiej dziękujemy za przygotowanie słodkiego poczęstunku i zaangażowanie we wspólną zabawę!

Opr. M.Maćkowiak zdj. Mirella Tomczak