Fotografia przedstawia uczniów w czapach Św. Mikołaja z Prezydentem Miasta Konina panem Piotrem Korytkowskim.

W dniu zamykającym cykl „Grudniowe Czytanie” w roli lektora wystąpił pan Witold Nowak – Zastępca Prezydenta Konina. Pan wiceprezydent przeczytał uczniom klas I – IV bajkę pt. „Święta jeżyka Cypriana” autorstwa Pawła Księżyka. Zaangażowanie naszego gościa i ekspresyjna modulacja głosu sprawiły, że wszyscy zebrani w skupieniu, z wielką przyjemnością wysłuchali opowieści o ubieraniu choinki przez leśne zwierzęta. Po wysłuchaniu świątecznej historii uczniowie uczestniczyli w tematycznych warsztatach plastycznych: w grupach pod kierunkiem nauczycielek wykonywali własne choinki z wykorzystaniem motywu dłoni. Panu Witoldowi Nowakowi raz jeszcze gorąco dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i piękną interpretację zimowej lektury.

Fotografia przedstawia uczniów w czapach Św. Mikołaja z panią Magdaleną Siupą.
Fotografia przedstawia pana Witolda Nowaka czytającego opowiadanie świąteczne.
Fotografia przedstawia uczniów w czapach Św. Mikołaja z panem Witoldem Nowakiem.