Piątek 12 lutego w naszej szkole był wesoły i gwarny, wypełniony muzyką i tańcami. W klasach 1-3 odbyły się bale karnawałowe. Uczniowie klasy pierwszej wesoło bawili się w „Bajkowej krainie”. Królewny, wróżki, Indianki i superbohaterowie świetnie bawili się przy wesołej muzyce. Mnóstwo radości dały dzieciom konkursy m.in. przechodzenie pod drążkiem, taniec z gazetami czy krzesłami, oj to były wyzwania! W klasie drugiej i trzeciej natomiast zostały zaprezentowane stroje eko-samodzielnie wymyślone i stworzone przez dzieci, no może z odrobiną pomocy rodziców, ale za to jakie pomysłowe! Na początek odbyły się klasowe Pokazy Eko Mody, każdy kreator mógł się zaprezentować i otrzymać brawa za swoją kreację. A potem były tańce, konkursy i wesoła zabawa!