{phocagallery view=category|categoryid=26|imageid=275|float=left|pluginlink=1}16 lutego 2010r. z okazji Dnia Zakochanych uczniowie kl.IV i VI pod opieką nauczyciela języka angielskiego pani Ewy Kapeli przygotowali zabawne inscenizacje teatralne. W pierwszej części wystąpili: Weronika Chorzewska, Emilia Paulińska, Weronika Fleśman, Karolina Barczykowska, Bernadetta Pawlikowska, Klaudia Chojnacka, Kajetan Wesołowski, Krzysztof Zimny, Sebastian Pigulski, Kamil Debczak i Arkadiusz Babacz. Natomiast w drugiej części, podczas której wystawiono „Kopciuszka” (Cinderella) w wersji angielskiej udział wzięli: Hubert Fabiszak, Marta Dębowska, Igor Pawlak, Dawid Śmietański, Eryk Wadyl, Wiktor Banaszak, Kinga Woźniak, Martyna Dopierała oraz Wiktoria Kaliszewska. Humorystyczny scenariusz tych inscenizacji sprawił, że cała widownia bawiła się wyśmienicie.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
Hymn o miłości św. Paweł