napis niebiesko żółte baloniki dzień praw dziecka i postaci radosnych dzieci

W ramach Tygodnia Praw Dziecka społeczność szkolna uczestniczyła w apelu pod hasłem ” To co czujesz jest ważne „. W ramach obchodów w naszej szkole dominował kolor niebieski, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie. Zostało zaakcentowane to, że każdy ma prawa zagwarantowane przez państwo, które zostały okreslone w dokumencie o nazwie Konwecja o Prawach Dziecka. Jak zawsze przeciwdziałamy dyskryminacji i głośno mówimy o tolerancji. Uczniowie z klas 1-3 wraz z opiekunami, trzymając w ręku niebieski balonik, przeszli ulicami naszego osiedla manifestując swoje prawa.

Więcej zdjęć pod linkiem http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0253JEHd4eT49RjUEHoe7Gu9Lc5Woz4mQb9mRNbb5gxet73YL1AYnqyES5b28Jtc3el&id=100075852175467