{phocagallery view=category|categoryid=151|imageid=1956|float=left|pluginlink=1}W dniu 9 listopada 2011 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona 93. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Akademię przygotowali uczniowie najstarszych klas i dzieci z pobliskiego przedszkola wraz ze swymi opiekunami- panią M.Radke, A.Czechowską, E.Słodkiewicz i A.Kalinowską, G.Grzeszkiewiczem.

Wzruszające wiersze i pieśni miały charakter patriotyczny i przybliżyły zebranym trud walki o wolną Polskę.

oprac. Michał Flejszman z kl.VI

zdj. Marlena Bartosik

Polska!

O, ileż w jednym słowie