15 września – Dzień Kropki  w klasie pierwszej był dniem, w którym dzieci poznały książeczkę “𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐨𝐭”, opowiadającą o Vashti – małej dziewczynce, która nie potrafiła uwierzyć w siebie, dopóki nie została doceniona przez nauczycielkę, która zachwyciła się narysowaną przez dziecko kropką. Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia dzieci przyszły „zakropkowane”, następnie obejrzały film o Vasthi, by uświadomić sobie, że każde z nich ma jakiś talent, umiejętność, pasję. W zeszytach postawiły własne kropki, z których tworzyły kreatywne rysunki. Potem prezentowały  talenty (muzyczne, wokalne, taneczne, szachowe, sportowe), umiejętności (plastyczne i krawieckie)  i pasje.

Zrozumieliśmy, że każdy z nas jest w czymś dobry.

To był dzień 

✔kreatywności, 

✔uświadamiania talentów,

✔budowania wiary we własne możliwości.